![](https://s.056.ua/section/catalognewsintext/upload/images/catalog/intext/000/055/340/3447468026082854978929473675392818306252788n_64539642e7ec0.jpg)
Дослідження світу зварювання в ігровій формі було застосовано під час проведення дня відкритих дверей 29 квітня 2023 року.
Будь-який відвідувач заходу мав змогу випробувати свої навики у новому цікавому й незвичному форматі з мобільним додатком Welducation Basic від компанії Fronius! І діти, і підлітки, і навіть дорослі охоче долучалися до незвичної гри. Всі учасники отримали пам'ятні сувеніри від відділення «Зварювальне виробництво».
Сучасне інтерактивне навчання відтепер доступне у будь-якому зручному для користувача місці.